Kalendář

Po Út St Čt So Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6

Interaktivní mapa

mapka

Formulář - přidat subjekt

       Využijte možnost        a představte své podnikání  na stránkách obce

zde

DSO

Obsah

Nabídky práce

Auto Papoušek
Hledáme automechaniky a přijímacího technika do našeho autoservisu Auto Papoušek s.r.o. na Praze 1.

HLEDÁME AUTOMECHANIKY A PŘIJÍMACÍHO TECHNIKA do našeho autoservisu Auto Papoušek s.r.o. na Praze 1. Plat: 16-40.000 kč čistého/měsíc Požadavky: vyučení v oboru nebo jeho znalost, technické vzdělání Své životopisy posílejte na: podhorna@autopapousek.cz
Zveřejněno 24. 7. 2017

ZŠ Velké Přílepy hledá:

    - Kreativní pedagogy 1. stupně
    - Asistenta pedagoga
    - Vychovatelku

ZŠ Velké Přílepy hledá: Kreativní pedagogy 1. stupněZŠ Velké Přílepy hledá: Asistenta pedagoga
ZŠ Velké Přílepy hledá: Vychovatelku

Zveřejněno 18. 7. 2017

Koever CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozice:

    - Obsluhy zařízení na lití plastů
    - Obsluhy CNC strojů

Koever CZ s.r.o. hledá nové zaměstnance na pozice:      - Obsluhy zařízení na lití plastů     - Obsluhy CNC strojů

Stavebniny RSB Invest s.r.o.

Přijmou na trvalý pracovní poměr spolupracovníky: sklady, prodej.
Práce na PC nutná, nástup ihned. Pracoviště: Velké Přílepy, Pražská 777

tel.: 602 229 919, 737 569 296

Nabídka práce, Stavebniny RSB Invest s.r.o. Přijmou na trvalý pracovní poměr spolupracovníky: sklady, prodej. Práce na PC nutná, nástup ihned. Pracoviště: Velké Přílepy, Pražská 777, tel 602 229 919, 737 569 296
Zveřejněno 13. 7. 2017

Město Libčice nad Vltavou

Tajemník Městského úřadu Libčice nad Vltavou vyhlašuje výběrové řízení  na obsazení pracovní pozice referent správního odboru.

Náplň práce: Výkon matriční agendy,  agenda evidence obyvatel, správa místních poplatků, další správní činnosti blíže neurčené.

Tajemník Městského úřadu Libčice nad Vltavou vyhlašuje výběrové řízení  na obsazení pracovní pozice referent správního odboru. Náplň práce:  Výkon matriční agendy,  agenda evidence obyvatel, správa místních poplatků, další správní činnosti blíže neurčené.

Zveřejněno 2. 7. 2017

Mobymedia CZ s.r.o.

Hledáme:
iOS vývojáře
Android vývojáře

Nabízíme:
- externí forma spolupráce (DPP, ŽL)
- flexibilní práce na projektech odkudkoli

Požadujeme:
- důležité jsou jen termíny našich klientů

Kdo jsme:
Mobymedia CZ s.r.o., se sídlem ve Velkých Přílepech,je dravec v marketingu pro farmaceutické společnsosti. Navrhujeme, vytváříme a provozujeme pro naše klienty komplexních řešení pro moderní formy komunikace s jejich zákazníky. Součástí jsou i mobilní aplikace a formáty sdělení.

Pokud jste se dočetli až sem a máte zájem o spolupráci můžeme se sejít na libovolném oblíbeném místě ve Velkých Přílepech.

Kontakt:
Honza Sobotka
731 541 410

Zveřejněno 12. 6. 2017

Letní brigáda - odměna 100 Kč / hod. - WET WIPES International s.r.o.

Zveřejněno 26. 5. 2017

Zahraniční prosperující společnost pohybující se na českém trhu v oblasti výroby vlhčených hygienických produktů, hledá do své centrály v NOUTONICÍCH – Lichocevsi, vhodné kandidáty na pozici: SKLADNÍK Náplň práce:      Nakládka, vykládka hotových výrobků, materiálu,zboží Příprava zboží k expedici Odpovědnost za čistotu a pořádek ve skladu Příprava a zavážení materiálu pro výrobu Kontrola označených palet Požadavky:       platné oprávnění VZV fyzickou zdatnost spolehlivost, pečlivost, svědomitost ochota pracovat ve dvousměnném provozu samostatnost, organizační schopnosti řidičský průkaz sk.C výhodou, ne podmínkou Nabízíme:       stálý pracovní poměr nástupní plat 20 000 Kč zázemí úspěšné a stabilní společnosti možnost profesního růstu firemní benefity pracovní oděv Místo výkonu práce: Noutonice – Lichoceves Kontakt: Wet Wipes International s.r.o., Noutonice 57, 25264 Lichoceves Tel : 315 636 014, 602 193 832 E-mail : p.witzel@wet-wipes-international.com

Zveřejněno 23. 5. 2017

Výběrové řízení na pozici strážník Obecní policie Velké Přílepy

Zveřejněno 17. 5. 2017

Imco, s.r.o.

Skladník ve skladu potravin

Zveřejněno 28. 3. 2017

Řidič nákladího automobilu sk. C
 Řidič nákladního automobilu sk. C

Zveřejněno 21. 3. 2017

Restaurace U Korychů přijme paní na ranní úklid prostor restaurace. Pracovní doba 8:00-10:00 nebo dle dohody.

V případě zájmu volejte na tel. 732 775 678

Zveřejněno 8. 3. 2017

Wet Wipes International s.r.o. - Pracovník / Pracovnice do výrobyWet Wipes International s.r.o. - POMOCNÝ TECHNIKWet Wipes International s.r.o. - OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKYCertifikační a vzdělávací společnost EURO CERT CZ, a.s.Pracovníka / pracovnici výroby tiskových forem                   hledá stabilní dynamická česká firma   Minimální kvalifikační požadavky: - učební obor či středoškolské vzdělání nejlépe technického směru - základní znalost práce s počítačem   - praxe v polygrafii je výhodou, není podmínkou  Další požadavky a dovednosti: - manuální zručnost, technické a organizační myšlení - dobrý zdravotní stav (občasná práce s břemeny nad 10 kg, zrakově náročnější    práce)  Pracovní doba: - práce ve dvousměnném provozu  Možnost nástupu – ihned      Nabízíme: - zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné české společnosti - zaměstnanecké výhody - odpovídající finanční ohodnocení - možnost osobního rozvoje, dalšího vzdělávání    Pracoviště: Statenice – Černý Vůl / dostupnost pražskou MHD  Kontakt pro zaslání životopisu, telefonování: PANFLEX, s.r.o. Martina Manková, vedoucí oddělení výroby tiskových forem mail:  martina.mankova@panflex.cz     tel.č. 606 092 197Máš denně pár hodin volno? A máš auto? Vezmi ho a pojď si přivydělat! Nabízíme:Flexibilní brigádu se zajímavým výdělkem,Garanci minimálního výdělku 800 Kč* za 3 hodiny doručování či vyzvedávání našich zásilek,Možnost rozvozu zásilek v místě bydliště, V případě sjednaného pojištění odpovědnosti za škodu bonus 100 Kč/den. Chceš se stát na čas naším kurýrem? Napiš nám na kuryr@dpd.cz! Statenická 20, 25264 Velké Přílepy

Naše společnost provádí správu objektu neotevřeného centra „Galleria Moda“ dnes „prague the style outlets“ v Tuchoměřicích.

Na uvolněné místo hledáme paní na úklid administrativních prostor v tomto objektu. Úklid se provádí 2x týdně cca 3 až 4 hodiny. Práci lze vykonávat dohodou o provedení práce nebo na vlastní živnostenský list.

Po vzájemné dohodě je nástup možný ihned, první týden zapracování se současnou paní uklízečkou.

Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle: 602 955 335, Karel Richter.

Soukromá firma ve Velkých Přílepech přijme zaměstnance na pozici pokladní - vhodné i pro zdatné důchodce.

Požadavky:
    - uživatelská znalost práce na PC
    - samostatnost, odpovědnost

Náplň práce:
    - práce v kanceláři
    - prodej zboží
    - komunikace se zákazníky
    - období: duben - listopad
    - pracovní doba: Po-Pá, So dopoledne

Životopisy zasílejte na stribrna@jena.cz, popř. volejte +420 603 520 771.

A picture