Kalendář

Interaktivní mapa

mapka

Formulář - přidat subjekt

       Využijte možnost        a představte své podnikání  na stránkách obce

zde

DSO

Obsah

Nabídky práce

Letní brigáda - odměna 100 Kč / hod. - WET WIPES International s.r.o.

Zveřejněno 26. 5. 2017

Zahraniční prosperující společnost pohybující se na českém trhu v oblasti výroby vlhčených hygienických produktů, hledá do své centrály v NOUTONICÍCH – Lichocevsi, vhodné kandidáty na pozici: SKLADNÍK Náplň práce:      Nakládka, vykládka hotových výrobků, materiálu,zboží Příprava zboží k expedici Odpovědnost za čistotu a pořádek ve skladu Příprava a zavážení materiálu pro výrobu Kontrola označených palet Požadavky:       platné oprávnění VZV fyzickou zdatnost spolehlivost, pečlivost, svědomitost ochota pracovat ve dvousměnném provozu samostatnost, organizační schopnosti řidičský průkaz sk.C výhodou, ne podmínkou Nabízíme:       stálý pracovní poměr nástupní plat 20 000 Kč zázemí úspěšné a stabilní společnosti možnost profesního růstu firemní benefity pracovní oděv Místo výkonu práce: Noutonice – Lichoceves Kontakt: Wet Wipes International s.r.o., Noutonice 57, 25264 Lichoceves Tel : 315 636 014, 602 193 832 E-mail : p.witzel@wet-wipes-international.com

Zveřejněno 23. 5. 2017

Výběrové řízení na pozici strážník Obecní policie Velké Přílepy

Zveřejněno 17. 5. 2017

Obec Velké Přílepy vyhlašuje výběrové řízení na obsazení pracovního místa: ASISTENT/KA STAROSTY

Zveřejněno 11. 5. 2017

Imco, s.r.o.

Skladník ve skladu potravin

Zveřejněno 28. 3. 2017

Řidič nákladího automobilu sk. C
 Řidič nákladního automobilu sk. C

Zveřejněno 21. 3. 2017

Restaurace U Korychů přijme paní na ranní úklid prostor restaurace. Pracovní doba 8:00-10:00 nebo dle dohody.

V případě zájmu volejte na tel. 732 775 678

Zveřejněno 8. 3. 2017

Wet Wipes International s.r.o. - Pracovník / Pracovnice do výrobyWet Wipes International s.r.o. - POMOCNÝ TECHNIKWet Wipes International s.r.o. - OPERÁTOR VÝROBNÍ LINKYCertifikační a vzdělávací společnost EURO CERT CZ, a.s.Pracovníka / pracovnici výroby tiskových forem                   hledá stabilní dynamická česká firma   Minimální kvalifikační požadavky: - učební obor či středoškolské vzdělání nejlépe technického směru - základní znalost práce s počítačem   - praxe v polygrafii je výhodou, není podmínkou  Další požadavky a dovednosti: - manuální zručnost, technické a organizační myšlení - dobrý zdravotní stav (občasná práce s břemeny nad 10 kg, zrakově náročnější    práce)  Pracovní doba: - práce ve dvousměnném provozu  Možnost nástupu – ihned      Nabízíme: - zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné české společnosti - zaměstnanecké výhody - odpovídající finanční ohodnocení - možnost osobního rozvoje, dalšího vzdělávání    Pracoviště: Statenice – Černý Vůl / dostupnost pražskou MHD  Kontakt pro zaslání životopisu, telefonování: PANFLEX, s.r.o. Martina Manková, vedoucí oddělení výroby tiskových forem mail:  martina.mankova@panflex.cz     tel.č. 606 092 197Máš denně pár hodin volno? A máš auto? Vezmi ho a pojď si přivydělat! Nabízíme:Flexibilní brigádu se zajímavým výdělkem,Garanci minimálního výdělku 800 Kč* za 3 hodiny doručování či vyzvedávání našich zásilek,Možnost rozvozu zásilek v místě bydliště, V případě sjednaného pojištění odpovědnosti za škodu bonus 100 Kč/den. Chceš se stát na čas naším kurýrem? Napiš nám na kuryr@dpd.cz! Statenická 20, 25264 Velké Přílepy

Naše společnost provádí správu objektu neotevřeného centra „Galleria Moda“ dnes „prague the style outlets“ v Tuchoměřicích.

Na uvolněné místo hledáme paní na úklid administrativních prostor v tomto objektu. Úklid se provádí 2x týdně cca 3 až 4 hodiny. Práci lze vykonávat dohodou o provedení práce nebo na vlastní živnostenský list.

Po vzájemné dohodě je nástup možný ihned, první týden zapracování se současnou paní uklízečkou.

Zájemci se mohou hlásit na telefonním čísle: 602 955 335, Karel Richter.

Soukromá firma ve Velkých Přílepech přijme zaměstnance na pozici pokladní - vhodné i pro zdatné důchodce.

Požadavky:
    - uživatelská znalost práce na PC
    - samostatnost, odpovědnost

Náplň práce:
    - práce v kanceláři
    - prodej zboží
    - komunikace se zákazníky
    - období: duben - listopad
    - pracovní doba: Po-Pá, So dopoledne

Životopisy zasílejte na stribrna@jena.cz, popř. volejte +420 603 520 771.

A picture