Zasedání zastupitelst

Nejbližší termín:

26.7.2021 19:00

změna místa konání :

zasedání proběhne v budově CVA

Další plánované termíny:

14.9., 2.11., 14.12.2021

Interaktivní mapa

mapka

Formulář - přidat subjekt

       Využijte možnost        a představte své podnikání  na stránkách obce

zde

CzechPoint

DSO

Kalendář

Po Út St Čt So Ne
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Obsah

Nabídky práce

referent SU

Účetní Tuchoměřice

účetní (98.97 kB)

Město Černošice  - výběrové řízení na pozice

Vedoucí odboru územního plánování (773.96 kB)

Referent/ka oddělení péče o krajinu (755.97 kB)

Referent/ka oddělení vodního hospodářství (755.28 kB)

KOSMAS

Knižní velkoobchod Kosmas s.r.o.

hledá

Spolupracovníky/spolupracovnice na HPP do svého skladu ve Svrkyni

Místo práce:

• Svrkyně, skladový areál Nimetal, Noutonice 54

 Nástup možný IHNED

 Náplň práce

• Vychystávání  a příjem zboží

 Očekáváme

• Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

• Manuální zručnost

• Samostatnost a pozitivní přístup

• Průkaz VZV výhodou

 Nabízíme

• Práci ve stabilní společnosti patřící 20 let k největším na knižním trhu

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

• Bonusy za výkonnost

• Zaškolení, možnost získání průkazu VZV

• Možnost kariérního růstu

• Stravenky

• Zaměstnanecké slevy na všechny prodávané produkty

Kontakt

Jana Kohútková – jana.kohutkova@kosmas.cz, tel: 226 519 400

Petra-aqua

    Asistent vedoucího            BALENÍ A EXPEDICE

Popis práce: Příprava na export akvarijních a terarijních zvířat. Kontrola kvality, kompletování objednávek.

Místo práce: Podmoráňská 799, 252 64 Velké Přílepy

Plat: 130 - 150 Kč / hod   (23 000 – 28 000 Kč/měsíc )

Co vám můžeme nabídnout

- zázemí stabilní české firmy, která je na trhu již od roku 1990

- vstřícný neformální kolektiv, kde si každý pomáhá

- flexibilní pracovní dobu

- pokud máte rádi zvířata, jsme firma přesně pro Vás

- plat je uváděn v čisté hodnotě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Ochota učit se novým věcem, spolehlivost

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek , možný i poloviční úvazek (NE-ÚT)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontaktní osoba: Tomáš Kapoun, tel. +420 775 230 723

Zveřejněno 13. 7. 2020

Petra-aqua

NABÍRÁME CELOROČNĚ BRIGÁDNÍKY

 BALENÍ A EXPEDICE RYB 120KČ/HOD

Popis práce: Třídění zboží pro jednotlivé zákazníky dle interních kódů, většinou sáčků se zabalenými rybami, boxů s plazy apod. Podle šikovnosti a po zaškolení také lovení ryb z akvárií, balení ryb do sáčků. Práce ve vytápěné hale, vhodná jak pro dámy, tak pro pány. Práce probíhá především v neděli odpoledne-večer, v pondělí celý den.

Odměna: 120 Kč/hod

AMIKA FIRST s.r.o. stavební firma

Stavební společnost přijme do svého týmu odborníků nového kolegu na pozici: STAVEBNÍ MISTR

Nabídka práce - stavební mistr

A picture