Kalendář

Zasedání zastupitelst

Nejbližší termín: 3.11. 19h

Další plánované termíny:     15.12. 2020

Interaktivní mapa

mapka

Formulář - přidat subjekt

       Využijte možnost        a představte své podnikání  na stránkách obce

zde

CzechPoint

DSO

Obsah

Nabídky práce

KOSMAS

Knižní velkoobchod Kosmas s.r.o.

hledá

Spolupracovníky/spolupracovnice na HPP do svého skladu ve Svrkyni

Místo práce:

• Svrkyně, skladový areál Nimetal, Noutonice 54

 Nástup možný IHNED

 Náplň práce

• Vychystávání  a příjem zboží

 Očekáváme

• Spolehlivost, pečlivost, samostatnost

• Manuální zručnost

• Samostatnost a pozitivní přístup

• Průkaz VZV výhodou

 Nabízíme

• Práci ve stabilní společnosti patřící 20 let k největším na knižním trhu

• Zaměstnání na hlavní pracovní poměr

• Bonusy za výkonnost

• Zaškolení, možnost získání průkazu VZV

• Možnost kariérního růstu

• Stravenky

• Zaměstnanecké slevy na všechny prodávané produkty

Kontakt

Jana Kohútková – jana.kohutkova@kosmas.cz, tel: 226 519 400

OÚ Statenice - Administrativní pracovnice

Veřejná výzva

Strážník obecní policie Velké Přílepy

Obec Velké Přílepy vyhlašuje, v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb. o obecní policii, výběrové řízení na obsazení pracovního místa strážník obecní policie. Podmínky výběrového řízení naleznete zde.

Termín pro podání přihlášky do výběrového řízení je 13.8.2020.

Zastupitelstvo obce schválilo náběrový příspěvek 35 000 Kč.

Zveřejněno 25. 6. 2020

Základní škola Velké Přílepy hledá  vrátného.

Z důvodu dalšího navýšení počtu žáků rozšiřujeme od 9/2020 náš tým o: učitele I. stupně Máte-li chuť a zájem věnovat se smysluplné práci, rádi Vás mezi námi přivítáme. K dispozici budete mít interaktivní tabuli, osobní notebook, žákovské notebooky, mnoho zajímavých pomůcek a nově zrekonstruovanou zahradu, která bude sloužit výuce i relaxaci. Dále hledáme na částečný úvazek vrátného Poskytujeme příspěvky na stravování, dovolenou, sportovní a kulturní aktivity a další. Životopis a motivační dopis zasílejte, prosím, na email: pavlina.ben.saidova@zsvelkeprilepy.cz Ráda se s Vámi sejdu k osobnímu pohovoru, během kterého probereme možnosti Vašeho uplatnění. Pavlína Ben Saidová Ředitelka školy

Zveřejněno 13. 6. 2020

Petra-aqua

    Asistent vedoucího            BALENÍ A EXPEDICE

Popis práce: Příprava na export akvarijních a terarijních zvířat. Kontrola kvality, kompletování objednávek.

Místo práce: Podmoráňská 799, 252 64 Velké Přílepy

Plat: 130 - 150 Kč / hod   (23 000 – 28 000 Kč/měsíc )

Co vám můžeme nabídnout

- zázemí stabilní české firmy, která je na trhu již od roku 1990

- vstřícný neformální kolektiv, kde si každý pomáhá

- flexibilní pracovní dobu

- pokud máte rádi zvířata, jsme firma přesně pro Vás

- plat je uváděn v čisté hodnotě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít: Ochota učit se novým věcem, spolehlivost

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek , možný i poloviční úvazek (NE-ÚT)
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Kontaktní osoba: Tomáš Kapoun, tel. +420 775 230 723

Zveřejněno 13. 7. 2020

Petra-aqua

NABÍRÁME CELOROČNĚ BRIGÁDNÍKY

 BALENÍ A EXPEDICE RYB 120KČ/HOD

Popis práce: Třídění zboží pro jednotlivé zákazníky dle interních kódů, většinou sáčků se zabalenými rybami, boxů s plazy apod. Podle šikovnosti a po zaškolení také lovení ryb z akvárií, balení ryb do sáčků. Práce ve vytápěné hale, vhodná jak pro dámy, tak pro pány. Práce probíhá především v neděli odpoledne-večer, v pondělí celý den.

Odměna: 120 Kč/hod

AMIKA FIRST s.r.o. stavební firma

Stavební společnost přijme do svého týmu odborníků nového kolegu na pozici: STAVEBNÍ MISTR

Nabídka práce - stavební mistr

Značky Praha s.r.o.

Společnost zabývající se výrobou a dodávkami dopravního značení na stavbách silnic a dálnic v České republice i zahraničí.

PŘIJME NOVÉHO ZAMĚSTNANCE DO VÝROBY, NA POZICI SERVISNÍ TECHNIK, A NA POZICI PŘÍPRAVA TECHNICKÉ DOKUMENTACE

PŘIJME NOVÉ ZAMĚSTNANCE DO VÝROBY

PŘIJME NOVÉHO ZAMĚSTNANCE NA POZICI: SERVISNÍ TECHNIK

PŘIJME NOVÉHO ZAMĚSTNANCE NA POZICI: PŘÍPRAVA TECHNICKÉ DOKUMENTACE

Zveřejněno 1. 6. 2020

A picture